Peter Gubb - Intrust Super Cup Round 1 - Ipswich Jets V Wynnum Manly Seagulls at North Ipswich Reserve, Ipswich. 3.00pm Saturday March 7, 2015.  PHOTO: Scott Davis - SMP IMAGES.COM

Intrust Super Cup round 2 teams

Souths Logan Magpies v CQ Capras at Gary Larson Oval on Saturday, March 14 - 4pm

Souths Logan Magpies: 1. Josh Damen 2. Samisoni Vaioleti 3. Dallas Anderson 4. David Faamita 5. Matt Trnka 6. Dylan Taikato-Simpson 7. Rhys Jacks 8. Andrew Edwards (c) 9. Herschel Gideon 10. Mitch Garbutt 11. Scott Doyle 12. Kailem Perkins 13. Joe Boyce 14. Travis Waddell 15. Sam Gardel 16. Graham Levu 17. Zac Lemberg 18. Ollie Olds 19. Simanu Crichton 20. Mitch Hallinan

Coach: Josh Hannay

CQ Capras: 1. Javarn White 2. Tarrant Mariner 3. Russell Webber 4. Ian Webster 5. Jonas Pearson 6. Matt Minto 7. Russ Aitken 8. Peter Gallen 9. Josh Mitchell 10. Fabian Soutar 11. Corey Oates 12. Guy Williams (c) 13. Gavin Hiscox 14. Aaron Watson 15. Gerrard Tema 16. Chris Stolk 17. Andrew Dale 18. Garrett Field

Coach: Jason Hetherington

Northern Pride v Sunshine Coast Falcons at Barlow Park on Saturday, March 14 - 5.30pm

Northern Pride: 1. Linc Port 2. Semi Tadulala 3. Javid Bowen 4. Hezron Murgha 5. Luke George 6. Jordan Biondi-Odo 7. Sam Obst 8. Jack Svendsen 9. Jason Roos (c) 10. Patrick Kaufusi 11. Ben Spina 12. Graham Clark 13. Tom Hancock 14. Cameron King 15. Ryan Ghietti 16. Sheldon Powe -Hobbs 17. Nathan Wales 

Coach: Joe O'Callaghan

Sunshine Coast Falcons: 1. Travis Robinson 2. Sam Young 3. Callum Klein 4. Hymel Hunt 5. Suli Vunivalu 6. Ben Hampton 7. Cory McGrady 8. Tom Learoyd-Lahrs 9. Slade Griffin 10. Nelson Asofa-Solomona 11. Kenny Bromwich 12. Jake Samoa 13. Tom Murphy (c) 14. Billy Brittain 15. Johnny Vuetibau 16. Ryan Hansen 17. Kemu Seru 19. Jordan Ryan

Coach: Glen Dreger

Mackay Cutters v Tweed Heads Seagulls at Stadium Mackay on Saturday, March 14 - 6pm

Mackay Cutters: 1. Sam Clune 2. Jordan Pereira 3. Tautau Moga 4. Josh Osborne 5. Justin Tavae 6. Cameron Cullen 7. Rex Johnson 8. Sam Hoare 14. Michael Sio 20. Pulou Vaituutuu 11. Kelvin Nielsen 12. Tyson Martin 13. Chris Gesch (c) 15. Aleki Falepaini 16. Josh Chudleigh 10. Brad Lupi 18. John Asiata 17. Brendan Treston

Coach: Kim Williams

Tweed Heads Seagulls: 1. Shaun Carney 2. Leva Li 3. James Wood (c) 4. Davin Crampton 5. Blake Anderson 6. Tom Dawney 7. Kane Elgey 8. Damian Sironen 9. Ricardo Parata 10. Mark Offerdahl 11. Caleb Binge 12. Jai Ingram 13. Sam Saville 14. Zac Friend 15. Dane Clarke 16. Jake Leary 17. Oliver Percy 18. Hemi Mullen

Coach: Aaron Zimmerle

Ipswich Jets v Townsville Blackhawks at North Ipswich Reserve on Sunday, March 15 - 1.40pm

Ipswich Jets: 1. Wes Conlon 2. Marmin Barba 3. Chris Walker 4. Nemani Valekapa 5. Carlin Anderson 6. Josh Cleeland 7. Dane Phillips 8. Kurtis Lingwoodock 9. Matt Parcell 10. Rod Griffin 11. Sam Martin 12. Kurt Capewell 13. Keiron Lander (c) 14. Josh Seage 15. Troy O'Sullivan 16. Billy McConnachie 17. Liam Capewell 18. Fakahoko Teutau          

Coach: Ben Walker and Shane Walker

Townsville Blackhawks: 1. Jahrome Hughes 2. Zac Santo 3. Wayne Ulugia 4. Mosese Pangai 5. Kyle Feldt 6. Michael Parker-Walshe 7. Tom Humble 8. Ricky Thorby 9. Anthony Mitchell 10. Daniel Beasley (c) 11. Lorenzo Ma'afu 12. Rhyse Martin 13. Neville Costigan 14. Nathan Norford 15. Glenn Hall 16. Chris McLean 17. Corey Jensen

Coach: Kristian Woolf

Wynnum Manly Seagulls v Easts Tigers at BMD Kougari Oval on Sunday, March 15 - 1.45pm

Wynnum Manly Seagulls: 1. Daniel Ogden 2. Peter Gubb 3. Matthew Grieve 4. Mitchell Buckett 5. Greg Eden 6. Patrick Templeman 7. Matthew Seamark (c) 8. Ben Shea 9. Alehana Mara 10. Aaron Rockley 11. Jon Grieve 12. John Te Reo 13. Mitchell Frei 14. Brendan McKinnon 15. Brendon Gibb 16. Tanu Wulf 17. Stephen Coombe 

Coach: Jon Buchanan

Easts Tigers: 1. Cameron Munster 2. Richie Kennar 3. Shane Neumann 4. Mahe Fonua 5.Eddie Tautali 6. Shaun Nona 7. Joel Romelo 8. Matthew Zgrajewski 9. Tommy Butterfield 10. Christian Welch 11. Dane Hogan (c) 12. Jake Foster 13. Troy Giess 14. Liam McDonald 15. Francis Tualau 16. Dean Britt 17. Liam Tyson 20. Foisa Peni 

Coach: Craig Ingebrigtsen

Norths Devils v Burleigh Bears at Bishop Park on Sunday, March 15 - 2.30pm

Norths Devils: 1. Luke Pollock 2. Kainga Turner 3. Steve Elliott 4. Dylan Galloway 5. Michael Lucas 6. Sam Foster 7. Darren Nicholls 8. Richard Tuala 9. Krys Freeman 10. Francis Molo 11. Todd Lowrie 12. Brett Greinke 13. Chris Faust 14. Byron Creighton 15. Mark Vaiao 16. Josh Afoa 19. Rhett Webster 

Coach: Mark Gliddon

Burleigh Bears: 1. Anthony Don 21. Siuatonga Likiliki 3. Dimitri Pelo 4. Connor Broadhurst 5. Jared Teo 6. Conner Toia 7. Ryley Jacks 8. Josh Ailaomai 9. Nafe Seluini 10. Pele Peletelese 11. Louis Fanene 12. Jason Chan 13. Darren Griffiths 14. Christian Hazard 15. James Dunley 16. Shaun Maloney 17. Andrew Vela 19. Mitch Sharp

Coach: Jim Lenihan

PNG Hunters v Redcliffe Dolphins at Kalabond Oval on Sunday, March 15 – 2.30pm

PNG Hunters: 1. Stargroth Amean 2. David Lapua 3. Adex Wera 4. Kato Ottio 5. Edward Goma 6. Israel Eliab (c) 7. Roger Laka 8. Enock Maki 9. Wartovo Puara 10. Esau Siune 11. Willie Minoga 12. Brandy Peter 13. Adam Korave 14. Ase Boas 15. Atte Bina 16. Oti Bland Tony 17. Thompson Teteh 18. Warren Glare 19. Henry Noki

Coach: Michael Marum

Redcliffe Dolphins: 1. Josh Beehag 2. Oliver Regan 3. Josh Benjamin 4. Tom Opacic 5. Martin Hatfield 6. Evander Cummins 7. Luke Capewell (c) 8. Charlie Faingaa 9. Shane Pumipi 10. Harley Aiono 11. Ajuma Adams 12. Tristan Lumley 13. Trent Richardson 14. Darcy Etrich 15. Martin Cordwell 16. Anthony Cherrington 17. Reggie Saunders                                   

Coach: Troy Lindsay