Daniel Vidot - Intrust Super Cup Round 2 - Ipswich Jets V Townsville Blackhawks at North Ipswich Reserve, Ipswich. 1.40pm Sunday March 15, 2015.  PHOTO: SMP IMAGES.COM

Easts Tigers v PNG Hunters at Tapout Energy Stadium on Saturday, March 21 - 3.30pm

Easts Tigers

1. Eddie Tautali 2. Richie Kennar 3. Shane Neumann 4. Cameron Munster 5. Mahe Fonua 6. Shaun Nona 7. Joel Romelo 8. Matthew Zgrajewski 9. Tommy Butterfield 10. Christian Welch 11. Dane Hogan (c) 12. Jake Foster 13. Troy Giess 14. Liam McDonald 15. Francis Tualau 16. Dean Britt 17. Liam Tyson 18. Felise Kaufusi

Coach: Craig Ingebrigtsen

PNG Hunters

1. Stargroth Amean 2. Oti Bland Tony 3. Adex Wera 4. Thompson Teteh 5. Edward Goma 6. Israel Eliab (c) 7. Roger Laka 8. Henry Noki 9. Wartovo Puara 10. Esau Siune 11. Kato Ottio 12. Brandy Peter 13. Adam Korave 14. Ase Boas 15. Atte Bina 16. Willie Minoga 17. Warren Glare 18. Noel Zeming 19. Jay Garrison

Coach: Michael Marum

Burleigh Bears v Sunshine Coast Falcons at Pizzey Park on Saturday, March 21 - 4pm

Burleigh Bears

1. Tyler Chadburn 2. Dimitri Pelo 3. Jamie Dowling 4. Connor Broadhurst 5. Jared Teo 6. Christian Hazard 7. Ryley Jacks 8. Mark Ioane 9. Nafe Seluini 10. Pele Peletelese 11. Lachlan Burr 12. Jason Chan 13. Darren Griffiths (c) 14. Tom Rowles 15. Andrew Vela 16. Josh Ailaomai 17. James Dunley 18. Shaun Maloney 19. Mitch Sharp

Coach: Jim Lenihan

Sunshine Coast Falcons

1. Joe Uluibau 2. Travis Robinson 3. Callum Klein 4. Hymel Hunt 5. Suli Vunivalu 6. Ben Hampton 7. Cory McGrady 8. Johnny Vuetibau 9. Slade Griffin 10. Jon Platt 11. Kenny Bromwich 12. Jake Samoa 13. Tom Murphy (c) 14. Billy Brittain 15. Kemu Seru 16. Jordan Ryan 17. Sam Sotogi 18. Mitch Ebdon 19. Jye Ballinger

Coach: Glen Dreger

Wynnum Manly Seagulls v Mackay Cutters at BMD Kougari Oval on Saturday, March 21 - 5pm

Wynnum Manly Seagulls

1. Daniel Ogden 2. Peter Gubb 3. Matthew Grieve 4. Mitchell Buckett 5. Greg Eden 6. Patrick Templeman 7. Matthew Seamark (c) 8. Ben Shea 9. Alehana Mara 10. Aaron Rockley 11. Jon Grieve 12. John Te Reo 13. Mitchell Frei 14. Brendan McKinnon 15. Brendon Gibb 16. Tanu Wulf 17. Stephen Coombe 

Coach: Jon Buchanan

Mackay Cutters

1. Sam Clune 2. Jordan Pereira 3. Tautau Moga 4. Justin Tavae 5. Buchanan Rawhiti 6. Cameron Cullen 7. Rex Johnson 8. Sam Hoare 14. Michael Sio 18. John Asiata 11. Tyson Martin 12. Kelvin Nielsen 13. Chris Gesch (c) 15. Aleki Falepaini 16. Josh Chudleigh 10. Brad Lupi 20. Pulou Vaituutuu 17. Mitch Day

Coach: Kim Williams

CQ Capras v Ipswich Jets on Saturday, March 21 at Browne Park - 6pm

CQ Capras

1. Javarn White 2. Tarrant Mariner 3. Russell Webber 4. Ian Webster 5. Ha'Ofanga Rabakewa 6. Matt Minto 7. Russ Aitken 8. Peter Gallen 9. Josh Mitchell 10. Fabian Soutar 11. Garrett Field 12. Guy Williams (c) 13. Gavin Hiscox 14. Aaron Watson 21. Gerrard Tema 16. Chris Stolk 24. Andrew Dale 18. Jonas Pearson

Coach: Jason Hetherington

Ipswich Jets

1. Wes Conlon 2. Marmin Barba 3. Chris Walker 4. Nemani Valekapa 5. Carlin Anderson 6. Josh Cleeland 7. Dane Phillips 8. Kurtis Lingwoodock 9. Matt Parcell 10. Rod Griffin 11. Sam Martin 12. Kurt Capewell 13. Keiron Lander (c) 14. Josh Seage 15. Troy O'Sullivan 16. Billy McConnachie 17. Liam Capewell 18. Fakahoko Teutau

Coach: Ben Walker and Shane Walker

Northern Pride v Townsville Blackhawks at Barlow Park on Sunday, March 22 - 1.40pm

Northern Pride

1. Linc Port 2. Semi Tadulala 3. Javid Bowen 4. Hezron Murgha 5. Luke George 6. Jordan Biondi-Odo 7. Sam Obst 8. Jack Svendsen 9. Jason Roos (c) 10. Patrick Kaufusi 11. Ben Spina 12. Graham Clark 13. Tom Hancock 14. Cameron King 15. Ryan Ghietti 16. Sheldon Powe-Hobbs 17. Nathan Wales

Coach: Joe O'Callaghan

Townsville Blackhawks

1. Jahrome Hughes 2. Zac Santo 3. Tom Humble 4. Mosese Pangai 5. Wayne Ulugia 6. Robert Lui 7. Michael Parker-Walshe 8. Ricky Thorby 9. Anthony Mitchell 10. Daniel Beasley (c) 11. Glenn Hall 12. Rhyse Martin 13. Neville Costigan 14. Ray Thompson 15. Lorenzo Ma’afu 16. Chris McLean 17. Corey Jensen 18. Rhys Matsen

Coach: Kristian Woolf

Tweed Heads Seagulls v Norths Devils at Piggabeen Sports on Sunday, March 22 - 1.40pm* (Live on Channel 9)

Tweed Heads Seagulls

1. Shaun Carney 2. Blake Anderson 3. James Wood (c) 4. Davin Crampton 5. Leva Li 6. Ricardo Parata 7. Kane Elgey 8. Damian Sironen 9. Matt Srama 10. Hemi Mullen 11. Mark Offerdahl 12. Dane Clarke 13. Sam Saville 14. Jai Ingram 15. Matt Robinson 16. Agnatius Paasi 17. Kalifa Faifai Loa

Coach: Aaron Zimmerle

Norths Devils

1. Luke Pollock 2. Kainga Turner 3. Steve Elliott 4. Dylan Galloway 5. Michael Lucas 6. Sam Foster 7. Darren Nicholls (c) 8. Richard Tuala 9. Krys Freeman 10. Francis Molo 11. Todd Lowrie 12. Brett Greinke 13. Chris Faust 14. Byron Creighton 15. Matt Mizzi 16. Josh Afoa 19. Rhett Webster 

Coach: Mark Gliddon

Redcliffe Dolphins - bye

Souths Logan Magpies - bye