Matthew Grieve - Intrust Super Cup Round 3 - Wynnum Manly Seagulls V Mackay Cutters at BMD Kougari Oval, Manly West. 5.00pm Saturday March 21, 2015.  PHOTO: Scott Davis - SMP IMAGES.COM

Burleigh Bears v Northern Pride at Pizzey Park on Saturday, March 28 - 4pm

Burleigh Bears: 1. Tyler Chadburn 2. Zach Mackay 3. Jamie Dowling 4. Connor Broadhurst 5. Jared Teo 6. Todd Seymour 7. Ryley Jacks 8. Mark Ioane 9. Nafe Seluini 10. Pele Peletelese 11. Lachlan Burr 12. Jason Chan 13. Darren Griffiths (c) 14. Tom Rowles 15. Louis Fanene 16. Josh Ailaomai 19. Mitch Sharp 

Coach: Jim Lenihan

Northern Pride: 1. Hezron Murgha 2. Linc Port 3. Brett Anderson (c) 4. Luke George 5. Javid Bowen 6. Ryan Ghietti 7. Sam Obst 8. Jack Svendsen 9. Jason Roos (c) 10. Patrick Kaufusi 11. Ben Spina 12. Graham Clark 13. Tom Hancock 14. Cameron King 15. Nathan Wales 16. Sheldon Powe-Hobbs 17. David Murphy 18. Brent Oosen

Coach: Joe O'Callaghan

Townsville Blackhawks v CQ Capras at Jack Manski Oval on Saturday, March 28 - 5pm

Townsville Blackhawks: 1. Jahrome Hughes 2. Zac Santo 3. Tom Humble 4. Mosese Pangai 5. Jonathan Rueben 6. Robert Lui 7. Michael Parker-Walshe 8. Ricky Thorby 9. Anthony Mitchell 10. Daniel Beasley (c) 11. Glenn Hall 12. Rhyse Martin 13. Neville Costigan 14. Ray Thompson 15. Lorenzo Ma'afu 16. Chris McLean 17. Corey Jensen

Coach: Kristian Woolf

CQ Capras: 1. Javarn White 2. Jonas Pearson 3. Russell Webber 4. Tarrant Mariner 5. Ha'Ofanga Rabakewa 6. Matt Minto 7. Russ Aitken 8. Peter Gallen 9. Josh Mitchell 10. Fabian Soutar 11. Garrett Field 12. Guy Williams (c) 13. Gavin Hiscox 14. Ian Webster 21. Gerrard Tema 16. Chris Stolk 24. Andrew Dale 17. Josh Johnston 18. Rajan Opetaia-Halls 

Coach: Jason Hetherington

Mackay Cutters v Easts Tigers at Stadium Mackay on Saturday, March 28 - 7pm

Mackay Cutters: 1. Sam Clune 2. Jordan Pereira 3. Mitch Day 4. Justin Tavae 5. Buchanan Rawhiti 6. Cameron Cullen 7. Rex Johnson 8. Sam Hoare 14. Michael Sio 18. John Asiata 11. Josh Osborne 12. Kelvin Nielsen 13. Chris Gesch (c) 15. Aleki Falepaini 16. Josh Chudleigh 10. Brad Lupi 20. Pulou Vaituutuu

Coach: Kim Williams

Easts Tigers: 1. Matt Duffie 2. Richie Kennar 3. Shane Neumann 4. Cameron Munster 5. Mahe Fonua 6. Shaun Nona 7. Liam Tyson 8. Liam McDonald 9. Tommy Butterfield 10. Christian Welch 11. Dane Hogan (c) 12. Matthew Zgrajewski 13. Troy Giess 14. Jake Foster 15. Francis Tualau 16. Dean Britt 17. Brentt Warr

Coach: Craig Ingebrigtsen

Norths Devils v Redcliffe Dolphins at Bishop Park on Sunday, March 29 - 1.40* (Live on Gem)

Norths Devils: 1. Luke Pollock 2. Kainga Turner 3. Steve Elliott 4. Dylan Galloway 5. Rogan Dean 6. Sam Foster 7. Darren Nicholls (c) 8. Richard Tuala 9. Krys Freeman 10. Francis Molo 11. Todd Lowrie 12. Brett Greinke 13. Chris Faust 14. Byron Creighton 15. Mark Vaiao 16. Matt Mizzi 19. Rhett Webster

Coach: Mark Gliddon

Redcliffe Dolphins: 1. Joe Bond 2. Oliver Regan 3. Tristan Lumley 4. Aaron Whitchurch 5. Tom Opacic 6. Evander Cummins 7. Luke Capewell (c) 8. Charlie Faingaa 21. Shane Pumipi 10. Jon Green 11. Josh Benjamin 12. Harley Aiono 13. Trent Richardson 14. Darcy Etrich 15. Tom Geraghty 16. Anthony Cherrington 17. Reggie Saunders

Coach: Troy Lindsay

Wynnum Manly Seagulls v Souths Logan Magpies at BMD Kougari Oval on Sunday, March 29 - 1.45pm

Wynnum Manly Seagulls: 1. Daniel Ogden 2. Peter Gubb 3. Matthew Grieve 4. Mitchell Buckett 5. Greg Eden 6. Patrick Templeman 7. Matthew Seamark (c) 8. Ben Shea 9. Alehana Mara 10. Aaron Rockley 11 Brendon Gibb 12. Jon Grieve 13. Mitchell Frei 14. Brendan McKinnon 15. John Te Reo 16. Tanu Wulf 17. Stephen Coombe 

Coach: Jon Buchanan

Souths Logan Magpies: 1. Josh Damen 2. Samisoni Vaioleti 3. Dallas Anderson 4. Tim Brookes 5. Matt Trnka 6. Dylan Taikato-Simpson 7. Travis Waddell 8. Andrew Edwards (c) 9. Herschel Gideon 10. Mitch Garbutt 11. Scott Doyle 12. Kailem Perkins 13. Joe Boyce 14. Phil Dennis 15. Sam Gardel 16. Graham Levu 17. Zac Lemberg 18. Ollie Olds 19. Mitch Hallinan 

Coach: Josh Hannay

Sunshine Coast Falcons v Ipswich Jets at Sunshine Coast Stadium on Sunday, March 29 - 2pm

Sunshine Coast Falcons: 1. Joe Uluibau 2. Travis Robinson 3. Callum Klein 4. Ruben Baillie 5. Suli Vunivalu 6. Ben Hampton 7. Cory McGrady 8. Nelson Asofa-Solomona 9. Slade Griffin 10. Johnny Vuetibau 11. Kenny Bromwich 12. Jake Samoa 13. Tom Murphy (c) 14. Billy Brittain 15. Jordan Ryan 16. Jon Platt 17. Sam Sotogi 18. Kem Seru

Coach: Glen Dreger

Ipswich Jets: 1. Troy O'Sullivan 2. Marmin Barba 3. Chris Walker 4. Nemani Valekapa 5. Carlin Anderson 6. Josh Cleeland 7. Dane Phillips 8. Daniel Vidot 9. Matt Parcell 10. Rod Griffin 11. Sam Martin 12. Kurt Capewell 13. Keiron Lander (c) 14. Gerico Cecil 15. Kurtis Lingwoodock 16. Billy McConnachie 17. Liam Capewell

 

Coach: Ben Walker and Shane Walker

PNG Hunters v Tweed Heads Seagulls at Kalabond Oval, Kokopo on Sunday, March 29 - 2.30pm

PNG Hunters: 1. Stargroth Amean 2. Oti Bland Tony 3. Ase Boas 4. Kato Ottio 5. Edward Goma 6. Israel Eliab (c) 7. Roger Laka 8. Esau Siune 9. Wartovo Puara 10. Henry Noki 11. Willie Minoga 12. Brandy Peter 13. Adam Korave 14. Warren Glare 15. Atte Bina 16. Enock Maki 17. Jay Jay Garrison 18. Nickson Borana 19. John Ragi

Coach: Michael Marum

Tweed Heads Seagulls: 1. Shaun Carney 2. Kalifa Faifai Loa 3. James Wood (c) 4. Davin Crampton 5. Matt Parata 6. Ricardo Parata 7. Jamal Fogarty 8. Damian Sironen 9. Matt Srama 10. Hemi Mullen 11. Matt Robinson 12. Dane Clarke 13. Jai Ingram 14. Blake Anderson 15. Sam Saville 16. Mark Offerdahl 17. Oliver Percy

Coach: Aaron Zimmerle