LINC PORT (PRIDE) - BURLEIGH BEARS v NORTHERN PRIDE - QUEENSLAND RUGBY LEAGUE INTRUST SUPER CUP. 28th March 2015, Action from round 4 of the 2015 Intrust Super Cup rugby league clash played at Pizzy Park Miami, between the Burleigh Bears v Northern Pride. Photo: SMP Images / QRL Media

Intrust Super Cup teams round 5

Townsville Blackhawks v Wynnum Manly Seagulls at Jack Manski Oval on Saturday, April 4 - 4.30pm

Townsville Blackhawks: 1. Jahrome Hughes 2. Zac Santo 3. Tom Humble 4. Mosese Pangai 5. Kyle Feldt 6. Robert Lui 7. Michael Parker-Walshe 8. Ricky Thorby 9. Ray Thompson 10. Daniel Beasley (c) 11. Glenn Hall 12. Rhyse Martin 13. Neville Costigan 14. Anthony Mitchell 15. Lorenzo Ma'afu 16. Chris McLean 17. Corey Jensen 18. Jonathan Reuben 19. Joe Mua 21. Noel Underwood

Coach: Kristian Woolf

Wynnum Manly Seagulls: 1. Greg Eden 2. Peter Gubb 3. Matthew Grieve 4. Mitchell Buckett 5. Daniel Ogden 6. Patrick Templeman 7. Matthew Seamark (c) 8. Ben Shea 9. Alehana Mara 10. Aaron Rockley 11. Brendon Gibb 12. Jon Grieve 13. Mitchell Frei 14. Mitchell Moore 15. John Te Reo 16. Tanu Wulf 17. Stephen Coombe 

Coach: Jon Buchanan

Ipswich Jets v Northern Pride at North Ipswich Reserve on Saturday, April 4 - 5pm

Ipswich Jets: 1. Carlin Anderson 2. Marmin Barba 3. Chris Walker 4. Nemani Valekapa 5. Brandon McGrady 6. Josh Cleeland 7. Dane Phillips 8. Josh Seage 9. Matt Parcell 10. Rod Griffin 11. Sam Martin 12. Kurt Capewell 13. Keiron Lander (c) 14. Troy O'Sullivan 15. Kurtis Lingwoodock 16. Billy McConnachie 17. Liam Capewell 18. Gerico Cecil 

Coach: Ben Walker and Shane Walker

Northern Pride: 1. Hezron Murgha 2. Linc Port 3. Brett Anderson (c) 4. Luke George 5. Javid Bowen 6. Ryan Ghietti 7. Sam Obst 8. Ben Spina 9. Jason Roos (c) 10. Patrick Kaufusi 11.  Vaipuna Tia Kilifi 12. Graham Clark 13. Tom Hancock 14. Cameron King 15. Jack Svendsen 16. Sheldon Powe-Hobbs 17. David Murphy 

Coach: Joe O’Callaghan

Mackay Cutters v Norths Devils at Stadium Mackay on Saturday, March 4 - 6pm

Mackay Cutters: 1. Sam Clune 2. Jordan Pereira 3. Mitch Day 4. Justin Tavae 5. Buchanan Rawhiti 6. Cameron Cullen 7. Rex Johnson 8. Sam Hoare 14. Michael Sio 10. Brad Lupi 11. Tyson Martin 12. Kelvin Nielsen 13. Chris Gesch (c) 15. Aleki Falepaini 16. Josh Chudleigh 17. Josh Osborne 18. Brenden Trestan 20. Ryan Kinlyside

Coach: Kim Williams

Norths Devils: 1. Luke Pollock 2. Reece Baker 3. Steve Elliott 4. Kainga Turner 5. Rogan Dean 6. Sam Foster 7. Darren Nicholls (c) 8. Richard Tuala 9. Krys Freeman 10. Francis Molo 11. Rhett Webster 12. Brett Greinke 13. Todd Lowrie 14. Byron Creighton 15. Max Seumanutafa 16. Matt Mizzi 17. Josh Afoa

Coach: Mark Gliddon

Easts Tigers v Souths Logan Magpies at Tapout Energy Stadium on Sunday, April 5 - 1.40pm* (Live on Channel 9)

Easts Tigers: 1. Matt Duffie 2. Richie Kennar 3. Shane Neumann 4. Cameron Munster 5. Mahe Fonua 6. Shaun Nona 7. Joel Romelo 8. Dean Britt 9. Tommy Butterfield 10. Liam McDonald 11. Dane Hogan (c) 12. Foisa Peni 13. Troy Giess 14. Christian Welch 15. Francis Tualau 20. Matthew Zgrajewski 17. Liam Tyson 16. Jake Foster 

Coach: Craig Ingebrigtsen

Souths Logan Magpies: 1. Josh Damen 2. Samisoni Vaioleti 3. Dallas Anderson 4. Tim Brooks 5. Matt Trnka 6. Dylan Taikato-Simpson 7. Travis Waddell 8. Andrew Edwards (c) 9. Herschel Gideon 10. Zac Lemberg 11. Scott Doyle 12. Kailem Perkins 13. Simanu Crichton 14. Phil Dennis 15. Sam Gardel 16. Graham Levu 17. David Faamita 19. Ramon Filipine

Coach: Josh Hannay

Redcliffe Dolphins v Burleigh Bears at Dolphin Oval on Sunday, April 5 - 2pm

Redcliffe Dolphins: 1. Joe Bond 2. Oliver Regan 3. Tristan Lumley 4. Aaron Whitchurch 5. Tom Opacic 6. Evander Cummins 7. Luke Capewell (c) 8. Charlie Faingaa 21. Shane Pumipi 10. Jon Green 11. Josh Benjamin 12. Harley Aiono 13. Trent Richardson 14. Darcy Etrich 15. Tom Geraghty 16. Anthony Cherrington 17. Reggie Saunders

Coach: Troy Lindsay

Burleigh Bears: 1. Tyler Chadburn 2. Zach Mackay 3. Dimitri Pelo 4. Connor Broadhurst 5. Kevin Gordon 6. Todd Seymour 7. Ryley Jacks 8. Mitch Sharp 9. Nafe Seluini 10. Pele Peletelese 11. Ayden Lee 12. Jason Chan 13. Darren Griffiths (c) 14. Tom Rowles 15. Louis Fanene 16. Josh Ailaomai 19. Kyle McConnell

Coach: Jim Lenihan

Sunshine Coast Falcons v PNG Hunters at Sunshine Coast Stadium on Sunday, April 5 - 3.30pm

Sunshine Coast Falcons: 1. Sam Wright 2. Travis Robinson 3. Rueben Baillie 4. Callum Klein 5. Suli Vunivalu 6. Ben Hampton 7. Dan Murphy 8. Nelson Asofa-Solomona 9. Slade Griffin 10. Jon Platt 11. Kenny Bromwich 12. Jake Samoa 13. Tom Murphy (c) 14. Billy Brittain 15. Jye Ballinger 16. Johnny Vuetibau 17. Mitch Ebdon 

Coach: Glen Dreger

PNG Hunters: 1. Stargroth Amean 2. Oti Bland Tony 3. Ase Boas 4. Kato Ottio 5. Edward Goma 6. Israel Eliab (c) 7. Roger Laka 8. Henry Noki 9. Wartovo Puara 10. Esau Siune 11. Willie Minoga 12. Brandy Peter 13. Adam Korave 14. Warren Glare 15. Atte Bina 16. Nickson Borana Ugaia 17. Jay Jay Garrison 18. John Ragi 

Coach: Michael Marum

CQ Capras – bye

Tweed Heads Seagulls – bye 

This week's referee appointments can be found via: Get Involved