Ben Shea - Intrust Super Cup Round 4 - Wynnum Manly Seagulls V Souths Logan Magpies at BMD Kougari Oval, Manly West. 1.45pm Sunday March 29, 2015.  PHOTO: Wendy van den Akker - SMP IMAGES.COM

Intrust Super Cup teams round 11

Ipswich Jets v Tweed Heads Seagulls at North Ipswich Reserve on Saturday, May 23 - 3pm

Ipswich Jets: 1. Carlin Anderson 2. Marmin Barba 3. Chris Walker 4. Nemani Valekapa 5. Brandon McGrady 6. Josh Cleeland 7. Dane Phillips 8. Josh Seage 9. Matt Parcell 10. Rod Griffin 11. Sam Martin 12. Kurt Capewell 13. Keiron Lander (c) 14. Teutau Fakahoko 15. Kurtis Lingwoodock 16. Billy McConnachie 17. Liam Capewell 

Coach: Ben Walker and Shane Walker

Tweed Heads Seagulls: 1. Shaun Carney 2. Nathanael Barnes 3. Jai Ingram 4. Davin Crampton 5. Kalifa Faifai Loa 6. Ricardo Parata 7. Jamal Fogarty 8. Damian Sironen (c) 9. Matt Srama 10. Will Bugden 11. Matt Robinson 12. Dane Clarke 13. Sam Saville 14. Sam Meskell 15. Leva Li 16. Blake Anderson 17. Oliver Percy

Coach: Aaron Zimmerle

Townsville Blackhawks v PNG Hunters at Jack Manski Oval on Saturday, May 23 - 4pm

Townsville Blackhawks: 1. Jahrome Hughes 2. Zac Santo 3. Samsen O’Neill 4. Kyle Feldt 5. Lenny Magey 6. Tom Humble 7. Mitchell Seri 8. Ricky Thorby 9. Anthony Mitchell 10. Daniel Beasley (c) 11. Lorenzo Ma'afu 12. Rhyse Martin 13. Neville Costigan 14. Nathan Norford 15. Chris McLean 16. Noel Underwood 17. Corey Jensen 18. Jack Kelleher 

Coach: Kristian Woolf

PNG Hunters: 1. Stargroth Amean 2. Oti Bland Tony 3. Noel Zeming 4. Thompson Teteh 5.  Adex Wera 6. Israel Eliab (c) 7. Ase Boas 8. Henry Noki 9. Wartovo Puara 10. Esau Siune 11. Kato Ottio 12. Lawrence Tu'u 13. Adam Korave 14. Atte Bina 15. Warren Glare 16. Willie Minoga 17. Enock Maki 18. Roger Laka 19. Brandy Peter         

Coach: Michael Marum

Wynnum Manly Seagulls v Northern Pride at BMD Kougari Oval on Saturday, May 23 - 5pm

Wynnum Manly Seagulls: 1. Daniel Ogden 2. Peter Gubb 3. Matthew Grieve 4. Mitchell Buckett 5. Greg Eden 6. Patrick Templeman 7. Matthew Seamark 8. Ben Shea 9. Alehana Mara 10. Tim Natusch (c) 11. Aaron Rockley 12. Brendon Gibb 13. Mitchell Frei 14. John Te Reo 15. Jon Grieve 16. Tanu Wulf 17. Olsi Krasniqi  

Coach: Jon Buchanan

Northern Pride: 1. Hezron Murgha 2. Linc Port 3. Brett Anderson (c) 4. Luke George 5. Javid Bowen 6. Ryan Ghietti 7. Sam Obst 8. Jack Svendsen 9. Jason Roos (c) 10. David Murphy 11. Vaipuna Tia Kilifi 12. Graham Clark 13. Tom Hancock 14. Cameron King 15. Regan Verney 16. Sheldon Powe Hobbs 17. Travis Peeters 18. PJ Webb 19. Bradley Stephen

Coach: Joe O'Callaghan

Redcliffe Dolphins v CQ Capras at Dolphin Oval on Sunday, May 24 - 1.40pm* (Live on Channel 9)

Redcliffe Dolphins: 1. Josh Beehag 2. Tom Opacic 3. Tristan Lumley 4. Aaron Whitchurch 5. Curtis Johnston 6. John Brady 7. Luke Capewell (c) 8. Charlie Faingaa 21. Shane Pumipi 10. Jon Green 11. Josh Benjamin 12. Anthony Cherrington 13. Trent Richardson 14. Darcy Etrich 15. Tyson Cleal 16. Harley Aiono 17. Taylor Brown

Coach: Troy Lindsay                                                      

CQ Capras: 1. Javarn White 2. Jake Ainsworth 3. Jacob Gagai 4. Hayden Buckman 5. Clinton Mooney 6. Matt Minto 7. Ian Webster 8. Gerard Tema 9. Josh Mitchell 10. Gavin Hiscox 11. Rajan Opetaia-Halls 12. Guy Williams (c) 13. Garret Field 14. Aaron Watson 15. Dean McAdam 16. Corbyn Kilday 17. Tyson White 18. Mark Johnstone 19. Tarrant Mariner 20. Dan Randall

Coach:  Lionel Harbin                                     

Easts Tigers v Sunshine Coast Falcons at Tapout Energy Stadium on Sunday, May 24 - 2pm

Easts Tigers: 1. Cameron Munster 2. Richie Kennar 3. Michael Kai 4. Eddie Tautali 5. Matt Duffie 6. Shaun Nona 7. Grant Giess 8. Christian Welch 9. Tommy Butterfield 10. Liam McDonald 11. Dane Hogan (c) 12. Dean Britt 13. Troy Giess 14. Francis Tualau 15. Matthew Zgrajewski 16. Foisa Peni 17. Billy Walters 18. Jake Foster  

Coach: Craig Ingebrigtsen

Sunshine Coast Falcons: 1. Sam Young   2. Young Tonumaipea 3. Travis Robinson 4. Hymel Hunt 5. Tony Tumusa 6. Ben Hampton 7. Jake Turpin 8. Tom Learoyd-Lahrs 9. Billy Brittain 10. Ryan Hansen (c) 11. Joe Stimson 12. Jye Ballinger 13. James Ackerman 14. Travis Long 15. Johnny Vuetibau 16. Mboya Adams 17. Ricky Shaxson  

Coach: Glen Dreger

Burleigh Bears v Mackay Cutters at Pizzey Park on Sunday, May 24 - 2pm

Burleigh Bears: 1. Khan Ahwang 2. Jaiden Hawkes 3. Brad Tighe 4. Dimitri Pelo 5. Kevin   Gordon 6. Tyler Chadburn 7. Ryley Jacks 8. Mark Ioane 9.  Ayden Lee 10. Mitch Sharp 11. Ty Haynes 12. Jamie Dowling 13. Louie Fanene 14. Tom Rowles 16. Darren Griffiths (c) 17. Pele Peletelese 20. David Hala 

Coach: Jim Lenihan

Mackay Cutters: 1. Sam Clune 2. Jordan Pereira 3. Tyson Martin 4. Justin Tavae 5. Zack Walker 6. Cameron Cullen 7. Liam Taylor 8. Brad Lupi 9. Michael Sio 10. Chris Gesch (c) 11. Brenden Treston 12. Kelvin Nielsen 13. Aleki Falepaini 14. Josh Chudleigh 15. Josh Osborne 16. Joss Boyton 18. Ryan Kinlyside 19. Gavin Bennion 20. Mitch Day

Coach: Kim Williams

Souths Logan Magpies v Norths Devils at Davies Park on Sunday, May 24 - 2pm

Souths Logan Magpies: 1. Josh Damen 2. Samisoni Vaioleti 3. Dallas Anderson 4. Tim Brookes 5. Matt Trnka 6. Jack Joass 7. Ash Taylor 8. Tikiko Noke 9. Herschel Gideon 10. Andrew Edwards 11. Scott Doyle 12. Dan Tamou 13. Travis Waddell 14. Aotealofa Tuimavave 15. Phil Dennis (c) 16. Sam Gardel 17. Leon Panapa 18. Hansel Semau 

Coach: Josh Hannay

Norths Devils: 1. Sean Loxley 2. Luke Pollock 3. Dylan Galloway 4. Ryan Millard 5. Rogan Dean 6. Sam Foster 7. Liam Tyson 8. Matt Mizzi 9. Krys Freeman 10. Chris Faust 11. Rhett Webster 12. Todd Lowrie 13. Brett Greinke (c) 14. Byron Creighton 15. Billy Solah 16. Richard Tuala 17. Josh Afoa

Coach: Mark Gliddon

For Referee Appointments head to: Get Involved