Intrust Super Cup Round 4 teams - Easter Weekend

Easts Tigers v Norths Devils at Suzuki Stadium, Langlands Park
Saturday, March 26 - 3pm           

Easts Tigers

1. Javarn White 2. Suliasi Vunivalu 3. Shane Neumann 4. Cheyse Blair 5. Leon Ellia-Niukore 6. Daniel Foster 7. Brentt Warr 8. Francis Tualau 9. Billy Walters 10. Matthew Zgrajewski 11. Jake Foster 12. Dane Hogan (c) 13. Dean Britt 14. John Puna 15. Ashley Little 16. Luke Lavelle 17. Christopher Ostwald 18. Liam McDonald 19. Mathew Pitman

Coach: Scott Sipple

Norths Devils

1. Trae Clark 2. Michael Lucas 3. David Faamita 4. Jarryd Dodd 5. Maeli Seve 6. Billy Brittain (c) 7. Todd Murphy 8. Francis Molo 9. Jayden Berrell 10. Josh Afoa 11. Brett Greinke 12. Matiu Love-Henry 13. Jai Arrow 14. William McNee 15. Rhett Webster 16. Hemi Mullen 17. Billy Solah 18. Rogan Dean 19. Harry Pondekas 20. Dylan Smith 22. Paul Ulberg

Coach: Mark Gliddon

Burleigh Bears v Mackay Cutters at Pizzey Park
Saturday, March 26 - 4pm           

Burleigh Bears

1. Tyler Chadburn 2. Kurtis Rowe 3. Sami Sauiluma 4. Connor Broadhurst 5. Oliver Regan 6. Cameron Cullen 7. Jamal Fogarty (c) 8. Luke Page 9. Pat Politoni 10. Paterika Vaivai 11. Jamie Dowling (c) 12. Hayden Schwass 13. Lachlan Burr 14. Matthew Srama 15. Rhys Duke 16. Joshua Ailaomai 18. David Hala

Coach: Jimmy Lenihan

Mackay Cutters

1. Liam Taylor 2. Jordan Pereira 3. Johnny Faletagoa'i 4. Matthew Wright 5. Jack Creith 6. Howard Brown 7. Delayne Ashby 8. Steve Rapira 9. Joshua Chudleigh 10. Braden Uele 11. Tyson Martin 12. Patrick Mago 13. Brenden Treston (c) 14. Andrew Davey 15. Joss Boyton 16. Alexander Farrell 17. Brad Lupi 18. Tone Susuga

Coach: David Simpson

For game day action and final team lists - head to QRL Live

Townsville Blackhawks v Wynnum Manly Seagulls at Jack Manski Oval
Saturday, March 26 - 4pm           

Townsville Blackhawks

1. Jahrome Hughes 2. Jonathon Reuben 3. Moses Pangai 4. Delouise Hoeter 5. Samsen O’Neill 6. Kyle Laybutt 7. Michael Parker-Walshe 8. Glenn Hall (c) 9. Anthony Mitchell (c) 10. Corey Jensen 11. Noel Underwood 12. Rhyse Martin 13. Lorenzo Maafu 14. Nathan Norford 15. Kieran Quabba 16. Willie Minoga 17. David Munro 18. Lona Kaifoto 19. Hezron Murgha

Coach: Kristian Woolf

Wynnum Manly Seagulls

1. Daniel Ogden 2. Peter Gubb 3. Daniel Wallace 4. Mitchell Buckett 5. Jeriah Goodrich 6. Patrick Templeman (c) 7. Mathew Seamark 8. Magnus Stromquist 9. Mitchell Cronin 10. Stephen Coombe 11. Alex Barr 12. Brendon Gibb 13. Aaron Rockley 14. Mitchell Moore 15. Tim Natusch 16. Ben Shea 17. Salesi Funaki

Coach: Jon Buchanan

Sunshine Coast Falcons v PNG Hunters at Sunshine Coast Stadium
Sunday, March 27 - 2.05pm – Live Stream via QRL Live Stream

Sunshine Coast Falcons

1. Eddie Tautali 2. Rowan Klein 3. Matthew Grieve 4. Richard Kennar 5. Tony Tumusa 6. Alex Bishop 7. Ryley Jacks 21. Nelson Asofa-Solomona 9. Nafe Seluini 10. Thomas Geraghty 11. Patrick Hollis 12. Joe Stimson 13. Martin Cordwell 14. Robbie Ward 15. Jye Ballinger 16. Erevonu Kamikamica 17. Jacob Samoa 18. Ryan Hansen

Coach: Craig Ingebrigtsen

PNG Hunters

1. Adex Wera 2. Oti Tony (Bland Abavu) 3. Noel Zeming (c) 4. Thompson Teteh 5. Justin Olam 6. Atte Bina 7. Watson Boas 8. Henry Noki 9. Wartovo Puara 10. Esau Siune 11. Nickson Borana 12. Warren Glare 13. Brandy Peter 15. Tuvi Lepan 16. Enock Maki 17. Edward Goma 18. Gahuna Silas 19. William Aquila

Coach: Michael Marum

Souths Logan Magpies v Ipswich Jets at Davies Park
Sunday, March 27 - 12.40pm* (Live on Channel 9 / WIN / NBN)

Souths Logan Magpies

1. Jamayne Isaako 2. Cameron Booth 3. Scott Doyle 4. Marion Seve 5. Jonathon Kent 6. Jack Joass 7. Samuel Scarlett 8. Herman Ese'ese 9. Travis Waddell 10. Andrew Edwards 11. Leon Panapa 12. Caleb Timu 15. Joe Boyce 13. Phillip Dennis (c) 14. Daniel Tamou 16. George Fai 17. Tikiko Noke

Coach: Josh Hannay

Ipswich Jets

1. Carlin Anderson 2. Marmin Barba 3. Liam Capewell 4. Nemani Valekapa 5. Richard Pandia 6. Haydan Lipp 7. Dane Phillips (c) 8. Joshua Seage 9. Landon Hayes 10. Nathaniel Neale 11. Rory Humphreys 12. Rowan Winterfield 13. Billy McConnachie 14. Sebastian Pandia 15. Sam Martin 16. David Fa'alogo 17. Michael Purcell

Coach: Ben Walker and Shane Walker

Tweed Heads Seagulls - Bye

Redcliffe Dolphins - Bye

CQ Capras - Bye

Northern Pride - Bye