TOWNSVILLE BLACKHAWKS - TOWNSVILLE BLACKHAWKS V  SOUTHS LOGAN MAGPIES -  PHOTO: SCOTT DAVIS - SMP IMAGES/QRL MEDIA - 08th May 2016 - Images from the Grand Final of the Cyril Connell Cup, between the Townsville Blackhawks and the Souths Logan Magpies, being played at Suzuki Stadium/Langlands Park, Brisbane.  This image is for Editorial Use Only. Any further use or individual sale of the image must be cleared by application to the Manager Sports Media Publishing (SMP Images). NO UN AUTHORISED COPYING : PHOTO SMP IMAGES.COM/QRL Media

National Junior Finals: Team Lists

The Townsville Blackhawks will be aiming for national honours when the Mal Meninga Cup (Under 18) and Cyril Connell Cup (Under 16) teams face off against their NSW counterparts at Bishop Park this Sunday. 

National Junior Finals Team Lists

Under 18 National Final: Townsville Blackhawks v Penrith Panthers
Bishop Park on Sunday, May 15 – 1pm
Referee Appointments 
QRL Live

Townsville Blackhawks (Mal Meninga Cup)

1. Marshall Hudson 2. Michael Carroll 3. Samuel Martin 4. Kurt Wiltshire 5. Thomas McCagh 6. Oscar Carter 7. Jacob Bourke (c) 8. Jack Althaus 9. Julian Christian 10. Emry Pere 11. Brett Anderson 12. Nathan Barrett 13. Corey Horsburgh 14. Duarne Dempsey 15. Campbell Duffy 16. Jack Glossop 17. Jayden Stephens 18. Yaza Stephen

Coach: Dick Walsh

Penrith Panthers (SG Ball) (updated)

1. Marlon Ritchie 2. Brian Too 18. Mose Feilo 4. Jesse Abbott 5. Jake Tago 6. Dean Blore 7. Sean O’Sullivan (c) 8. Setefano Hala 14. Treymaine Brown 10. Thomas Skinner 17. William Burns 12. Samuel Radovu 11. Mitchell Kenny 3. William Papaliitele 9 Isaac Thompson 13. Terrell Smith 15. Tobias Westcott 16. Vondel Williams-Liolevave 21. Billy Leniu

Coach: Ben Harden

Under 16 National Final: Townsville Blackhawks v Parramatta Eels
Bishop Park on Sunday, May 15 – 11.30am
Referee Appointments
QRL Live

Townsville Blackhawks (Cyril Connell Cup)

1. McKenzie Baker (c) 2. Darian Lampton 3. Martin O’Brien 4. Kallum Delacour 5. Kade Banset 6. Kelsey Hesp 7. Adam Cook 8. Quinlan Kelly 9. Curtis Dempsey 10. Hamilton Taia 11. Isaac Locke 12. Adam Whyte 13. Jacson Lott 14. Cameron Bateup 15. Jake Hindom 16. Manfred Babao 17. Kieran Moran 18. Mitch Fogarty

Coach: Allan Petersen

Parramatta Eels (Harold Matthews)

1. JP Nohra 2. Dennis Mataia 3. William Kei 4. Asaeli Vuicakau 5. Cliff Lea'aetoa 6. Hyrum Wichmann 7. Dylan Brown 8. Harry Duggan 9. Kyle Schneider 10. Valance Harris 11. Matt Doorey 12. Charbel Tasipale 13. Uellington Seve 14. Luke Sommerton 15. Peter Tevaga 16. Jayden Tanner 17. Dallas King 18 Tyler Field

Coach: Scott Jones